top of page

1 NİSAN !!!


by Beyza Hilal Durak

Selamlar… Saat 01.39


Günümüzde herkes bir çok kez bilgisayar başında sabahlamıştır. Bazıları için ise bu sabahlama daimi olmuştur. Hayatın normal seyri haline gelmiştir sabaha karşı yatmak. Benim için de bu durum hep böyleydi. Son bir iki yıldır da çıldırmış bir şekildeydi uyku düzenim 5’ten önce yatmak imkansızdı. Vücut alışkın değildi ki zaten hocam!.. İstesen de, yatsan da uyuyamazsın.


Ama bugün öyle bir istisnayla karşı karşıyayız ki… 31 Mart gecesi yorgun ben (ki genelde yorgun olurum) 21.45 gibi uykum geldi. Malum pek sık gelmez ziyaretime ondan hemen kabul ettim ve yattım. Ne güzel bir uyku, ütopya gibi… Hani hep söyleneninden, akşam 10 da yatın, 10 ile 01 arasındaki saatler en önemli olanlardır diye… İşte öyle bir uyku. Ama, Saat 00.30'a kadar falan sürdü. Sonra gözlerim bir açıldı, uyu uyuyabilirsen. Vücut kaldırmadı ki… Ve işte burada yine saat 01.55 bilgisayarın başındayız.


Ben de bu benim için eşsiz olan deneyimimi sizlerle paylaşmak istedim. Malum her zaman nasip olmuyor saat 23’te uyku halinde olmak:)


NOT: Biraz önce fark ettiğim kadarıyla bence bu kaderimin bana 1 Nisan şakası :D


コメント


Şuraya da bir reklam alanı koyalım, ama ilginizi çekmiyorsa boşverin :)

Şuraya da bir reklam alanı koyalım, ama ilginizi çekmiyorsa boşverin :)

Etiketler
Henüz etiket yok.
bottom of page